O nás

o-projektu-podenko

 

"MALUJEME, TISKNEME A VYRÁBÍME PRODUKTY S CHRTÍ TÉMATIKOU 

A ČÁSTÍ ZISKU PODPORUJEME PODENKY V ČESKU."

 

 

Stella, Matěj a Shiva

Za doménou Podenko.cz stojí dva lidi a jedna fena. Fena, která přiletěla z Kanárských ostrovů, aby se stala naší neodmyslitelnou součástí a inspirací. Oba rádi tvoříme věci rukama, malujeme, kreslíme, tiskneme a tak jsme se rozhodli spustit e-shop. Je to pro nás nová zkušenost, a tedy je možné, že produkty, které tu vidíte teď, už tu za měsíc nebudou. Vše postupně ladíme, učíme se za chodu a chceme, aby to bavilo nás i Vás. A navíc - z každé objednávky dáváme 15 % spolku LanzPodenco. 

 

stella-matej-snow

 

Z každého nákupu 15% pro LanzPodenco

LanzPodenco z. s. je ženský kolektiv, který pomáhá adoptovat psy ze Španělska zájemcům z Česka. Ne ledajaké psy, ale u nás málo známé plemeno Kanárský podenko (o kterém bude tento článek), konkrétně z útulku Sara na ostrově Lanzarote. Vše začalo už v roce 2009, kdy do Česka přiletěla první podenčí fenka Nastasia. O dvanáct let později k nám takto docestovala i naše Shiva. Péče o psy a jejich přesuny si žádají finance, proto chceme i my přidat ruku k dílu. 

lanzpodenco-odkazobrázek je odkaz na web

 

Podenčí dáma Shiva

Shiva je zdravé psisko se zraněnou duší. Z jejího chování je zřejmé, že původní za těch přibližně 6 let na Lanzarote zažila spoustu nepěkných věcí. K nám přiletěla třetího srpna 2021 a za tu dobu dělá velké pokroky. Pomalu a jistě nás přesvědčuje, že starého psa novým kouskům nenaučíš

shiva-podenko

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení